Pogotowie BHP:  call 660-562-830mail biuro@lejdis-bhp.pl

Szkolenia wstępne BHP

Kiedy do Twojej firmy przychodzi nowy pracownik

Każdy pracownik, którego zatrudniasz w pierwszym dniu pracy musi odbyć szkolenie wstępne BHP.

Nikt nie może pracować w Twojej firmie bez odbytego szkolenia wstępnego BHP. Po szkoleniu, Ty (lub uprawniona do tego osoba) musi też przeprowadzić temu pracownikowi instruktaż stanowiskowy.

Przeczytaj krótki i merytoryczny poradnik Doroty: "Jakie formalności musi wypełnić pracodawca, kiedy zatrudnia nowego pracownika?"

szkolenia wstepne nowy pracownik

szkolenia wstepne stacjonarnie

Szkolenia wstępne stacjonarne

Do 2020 roku szkolenia wstępne z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy organizowałyśmy głównie stacjonarnie w naszych biurach w: Sosnowiec, Katowice, Piekary Śląskie, Jastrzębie Zdrój.

Twój pracownik przyjeżdżał do nas, a my go szkoliłyśmy. W wyjątkowych sytuacjach jesteśmy gotowe wynająć specjalnie w Twoim mieście biuro i w nim przeprowadzić szkolenie.

Szkolenia wstępne w Twojej firmie

Dla wymagających klientów mamy przygotowaną ofertę szkoleń BHP bezpośrednio w siedzibie Twojej firmy.

Przyjeżdżamy o umówionej godzinie pod umówiony adres i przeprowadzamy szkolenie. Bez obaw, mamy ze sobą cały niezbędny sprzęt i materiały dydaktyczne.

szkolenia wstepne w twojej firmie

Szkolenia wstępne online

Koronawirus nauczył nas pracy zdalnej praktycznie w każdym etapie naszego życia. My też się dostosowałyśmy do nowych realiów i od 2020 roku prowadzimy głównie szkolenia wstępne online.

Jak wygląda szkolenie wstępne online?
Są dwie możliwości.

1

Wysyłamy Twojemu pracownikowi niezbędne materiały naukowe, z którymi musi się zapoznać samodzielnie (w formie atrakcyjnych prezentacji), następnie wysyłamy test do uzupełnienia. Ty lub Twój pracownik odsyłacie nam test, my go sprawdzamy i na tej podstawie wystawiamy odpowiednie zaświadczenia o odbyciu szkolenia wstępnego BHP.

2

Robimy telekonferencję online, w której na żywo, w czasie rzeczywistym, prowadzimy szkolenie wstępne z Twoim pracownikiem (lub pracownikami). Twój pracownik widzi nas przez kamerkę i może uczestniczyć w szkoleniu. Może zadawać pytania, na które my chętnie i wyczerpująco odpowiemy.

lejidis bhp faq

Jak wygląda organizacja szkolenia?+

Organizacja szkolenia w Grupie Lejdis jest prosta i wygodna. Po zgłoszeniu chęci uczestnictwa, ustalamy dogodny termin oraz formę szkolenia – stacjonarne na terenie Śląska lub online dla całej Polski. Przygotowujemy materiały szkoleniowe, a nasi wykwalifikowani trenerzy prowadzą zajęcia w sposób przystępny i angażujący. Po zakończeniu szkolenia, przeprowadzamy egzamin, który potwierdza zdobytą wiedzę.

Gdzie odbywają się szkolenia?+

Szkolenia Grupy Lejdis odbywają się w dwóch formach: stacjonarnie na terenie Śląska oraz online. Szkolenia stacjonarne organizujemy w naszych profesjonalnie wyposażonych salach szkoleniowych, zapewniając komfortowe warunki nauki. Szkolenia online przeprowadzamy za pomocą nowoczesnych platform e-learningowych, co pozwala na uczestnictwo z dowolnego miejsca w Polsce. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na szkolenie!

Co się dzieje po ukończonym szkoleniu?+

Po ukończeniu szkolenia BHP w Grupie Lejdis otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo i zdanie egzaminu końcowego. Certyfikat ten jest ważny zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Dodatkowo, dostarczamy pełną dokumentację szkoleniową, którą możesz przechowywać w swojej firmie jako dowód odbytych szkoleń.

Ile kosztuje szkolenie wstępne?+

Koszt szkolenia wstępnego zależy od stanowiska, na jakie przyjmujesz pracownika. Szkolenie pracownika biurowego jest dużo prostsze (a więc i jest to tanie szkolenie BHP) niż szkolenie pracownika pracującego z substancjami niebezpiecznymi.

W Lejdis szkolenie wstępne dla pracownika możesz kupić już od 60 zł.

Ile trwa szkolenie wstępne?+

Wszystko zależy od stanowiska, na jakie zatrudniasz pracownika. 80% szkoleń, które przeprowadzamy trwa 8 godzin plus czas na rozwiązanie testu.

Szkolenia wstępne - więcej niż kilka rocznie?

Jeśli reprezentuejsz firmę, która zatrudnia wielu pracowników i szkolenia wstępne organizujesz praktycznie co chwilę, to przygotowałyśmy dla Ciebie propozycję stałej współpracy.

szokolenia wspetne dla duzych firm

szokolenia okresowe po wstepnych

Szkolenia okresowe BHP - pamiętaj też o nich

Wielu naszych klientów zrobiło swoim pracownikom szkolenie wstępne, a o szkoleniach okresowych zapomnieli. Szkolenia okresowe BHP musisz zrobić po roku, po trzech latach lub po pięciu i sześciu latach, w zależności od stanowiska pracy.

Jeśli zamawiasz w Lejdis szkolenie wstępne to masz pewność, że przypomnimy Ci o szkoleniu okresowym.

Zadzwoń do nas. Powiemy Ci, kiedy powinieneś zrobić szkolenia okresowe dla Twoich pracowników.

Opinie

Skontaktuj się z nami

call 660-562-830

Zajęte? Nikt nie odbiera?
Bardzo często rozmawiamy przez telefon, mamy sporo spotkań online.
Kliknij tutaj i zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

mail biuro@lejdis-bhp.pl

Napisz przez formularz. To najszybsza i najlepsza forma kontaktu z Donetą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.
Zadzwoń: 660 562 830 call
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas:
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 5 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.