Pogotowie BHP:  call 660-562-830mail biuro@lejdis-bhp.pl

Szkolenia okresowe

Masz pracownika?

Zatrudniłeś pracownika i zrobiłeś mu szkolenie wstępne BHP. Teraz masz obowiązek co rok, dwa lata, pięć lub sześć lat - w zależności od stanowiska - przeprowadzać szkolenia okresowe BHP.

Wiem, że jesteś przedsiębiorcą i masz ważniejsze rzeczy na głowie. Dlatego to Lejdis pamięta za Ciebie o obowiązku przeprowadzania szkoleń. Jeśli to my robiliśmy Ci szkolenie wstępne bez obaw, przypomnimy Ci o szkoleniu okresowym.

Robiłeś szkolenie wstępne w innej firmie? Skontaktuj się z nami i powiedz nam ilu masz pracowników i na jakich stanowiskach. Powiemy Ci, komu kiedy musisz zrobić szkolenie okresowe i jeśli zechcesz, zupełnie za darmo wyślemy Ci o tym przypomnienie.

masz pracownika szkolenia okresowe

jak zrobic szkolenie okresowe

Jak zrobić szkolenie okresowe?

Szkolenia okresowe stacjonarne

Szkolenie okresowe możemy zorganizować w jednym z naszych biur w: Katowice, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Jastrzębie Zdrój. Jeśli trzeba, możemy specjalnie dla Ciebie wynająć biuro w Twoi mieście i tam przygotować szkolenie okresowe BHP.

Szkolenia okresowe Twojej firmie

Lejdis mogą też odwiedzić Cię w Twojej firmie. Jeśli masz wolne pomieszczenie możemy w nim przeprowadzić szkolenie okresowe. Bez obaw, będziemy miały ze sobą niezbędny sprzęt i materiały dydaktyczne.

szkolenia okresowe twojej firmie

Szkolenia okresowe online

Na tę wygodną i praktyczną formę szkolenia decyduje się coraz więcej naszych klientów. Są one równie skutecznie jak stacjonarne, a jednocześnie to tanie szkolenia okresowe.

Mamy dwie możliwości szkoleń online:

1

Twój pracownik dostaje od nas niezbędne materiały do nauki. Zapoznaje się z nimi samodzielnie, a później dostaje od nas test do uzupełnienia.

2

Uczestniczymy z Twoim pracownikiem (lub pracownikami) w telekonferencji online, na żywo. Twój pracownik w czasie rzeczywistym widzi nas przez kamerkę i może uczestniczyć w szkoleniu. Może zadawać pytania, na które chętnie i wyczerpująco odpowiemy.

lejidis bhp faq

Co się dzieje po ukończonym szkoleniu?+

Po ukończeniu szkolenia BHP w Grupie Lejdis otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo i zdanie egzaminu końcowego. Certyfikat ten jest ważny zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Dodatkowo, dostarczamy pełną dokumentację szkoleniową, którą możesz przechowywać w swojej firmie jako dowód odbytych szkoleń.

Gdzie odbywają się szkolenia?+

Szkolenia Grupy Lejdis odbywają się w dwóch formach: stacjonarnie na terenie Śląska oraz online. Szkolenia stacjonarne organizujemy w naszych profesjonalnie wyposażonych salach szkoleniowych, zapewniając komfortowe warunki nauki. Szkolenia online przeprowadzamy za pomocą nowoczesnych platform e-learningowych, co pozwala na uczestnictwo z dowolnego miejsca w Polsce. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na szkolenie!

Jak wygląda organizacja szkolenia?+

Organizacja szkolenia w Grupie Lejdis jest prosta i wygodna. Po zgłoszeniu chęci uczestnictwa, ustalamy dogodny termin oraz formę szkolenia – stacjonarne na terenie Śląska lub online dla całej Polski. Przygotowujemy materiały szkoleniowe, a nasi wykwalifikowani trenerzy prowadzą zajęcia w sposób przystępny i angażujący. Po zakończeniu szkolenia, przeprowadzamy egzamin, który potwierdza zdobytą wiedzę.

Ile trwa szkolenie okresowe?+

Wiele zależy od stanowiska. Szkolenie okresowe może trwać 8 godzin (dla pracownika biurowego) lub nawet 32 godziny dla pracowników służb BHP.

Ile kosztuje szkolenie okresowe?+

Koszt szkolenia okresowego zależy od stanowiska, na jakie przyjmujesz pracownika. Dla przykładu szkolenie okresowe pracownika biurowego jest dużo prostsze (a więc i jest to tanie szkolenie okresowe BHP) niż szkolenie pracownika zajmującego się pracą na wysokościach.

W Lejdis szkolenie okresowe dla pracownika możesz kupić już od 70 zł.

Szkolenia okresowe - więcej niż kilka rocznie?

Wiemy z jakimi problemami mierzą się średnie i duże przedsiębiorstwa, zatrudniające wielu pracowników. Pilnowanie terminów, rotacja pracowników, ciągły chaos i bałagan.

Przestań o tym myśleć i zrzuć swoje problemy BHP na nasze barki.

szokolenia okresowe po wstepnych

Opinie

Skontaktuj się z nami

call 660-562-830

Zajęte? Nikt nie odbiera?
Bardzo często rozmawiamy przez telefon, mamy sporo spotkań online.
Kliknij tutaj i zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

mail biuro@lejdis-bhp.pl

Napisz przez formularz. To najszybsza i najlepsza forma kontaktu z Donetą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.
Zadzwoń: 660 562 830 call
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas:
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 10 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.