Pogotowie BHP:  call 660-562-830mail biuro@lejdis-bhp.pl

Oceny ryzyka zawodowego

Zgodnie z prawem każdy Twój pracownik musi znać ryzyko zawodowe związane z wykonywaniem pracy. Inne jest ryzyko zawodowe programisty, a inne osoby pracującej na wysokościach.

Chcesz wiedzieć więcej? Scrolluj niżej lub od razu

masz pracownika szkolenia okresowe

jak zrobic szkolenie okresowe

Co to jest ocena ryzyka zawodowego?

Ocena ryzyka zawodowego to dokument BHP, który opisuje możliwe zagrożenia występujące na danym stanowisku pracy, sposób przeciwdziałania im oraz instrukcje co zrobić, kiedy dane zagrożenie wystąpi.

Taki dokument musisz mieć dla każdego stanowiska pracy osobno, a każdy pracownik przed rozpoczęciem pracy ma obowiązek się z tym dokumentem zapoznać i podpisać oświadczenie, że to zrobił.

Podczas kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy, inspektorzy sprawdzają, czy pracownik zapoznał się z oceną ryzyka zawodowego.

Masz dwie możliwości

Zamów uniwersalną ocenę ryzyka zawodowego.

Dzięki temu, że mamy duże doświadczenie w branży BHP zebrałyśmy wszystkie nam znane zagrożenia występujące na danym stanowisku pracy i przydzieliłyśmy je do konkretnych zawodów, tworząc uniwersalne oceny ryzyka zawodowego.

Przygotowałyśmy dla Ciebie uniwersalną ocenę ryzyka zawodowego dla większości popularnych stanowisk pracy. Bazując na naszym doświadczeniu każda instrukcja zawiera uniwersalne zagrożenia, które mogą wystąpić i instrukcje, jak im przeciwdziałać.

Jako, że jest to gotowe i uniwersalne rozwiązanie, jest ono stosunkowo tanie, bo taką ocenę ryzyka zawodowego możęsz u nas kupić już za 100 zł.

zamow uniwersalna ocene ryzyka zawodowego.

kup indywidualna ocene ryzyka zawodowego

Kup indywidualną ocenę ryzyka zawodowego

Tę opcję Ci rekomenduję. W takim przypadku przygotujemy ocenę ryzyka zawodowego konkretnie pod stanowisko, jakie występuje w Twojej firmie.

Sprawdzimy wszystkie możliwe zagrożenia,odniesiemy się do specyfiki Twojej firmy, dzięki czemu przygotowana przez nas instrukcja będzie zgodna ze stanem faktycznym, jaki panuje w Twojej firmie.

Nie ma tutaj możliwości (co się może zdarzyć w uniwersalnej ocenie) na rozbieżności i braki.

Możemy stworzyć taką ocenę bazując na przeprowadzonym z Tobą wywiadzie i dokumentacji zdjęciowej, możemy też odwiedzić Twoją firmę i zobaczyć wszystko na własne oczy. 

Opinie

Skontaktuj się z nami

call 660-562-830

Zajęte? Nikt nie odbiera?
Bardzo często rozmawiamy przez telefon, mamy sporo spotkań online.
Kliknij tutaj i zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

mail biuro@lejdis-bhp.pl

Napisz przez formularz. To najszybsza i najlepsza forma kontaktu z Donetą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.
Zadzwoń: 660 562 830 call
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas:
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 10 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.